Türkiye’de Bir Brezilya Popo Kaldırma (Bbl) Almanın Maliyeti Nedir? 2023

Türkiye Ortalama Brezilya Popo Kaldırma Fiyatları: En Ucuz Ülke

Herkesin vücut yapısı birbirinden farklı şekillere sahiptir. Brezilya popo kaldırma estetiği sayesinde hacimli bir yapıya sahip olmayan kalça, çok daha hacimli, çok daha kalkık ve çok daha yuvarlak bir görünüme sahip olur. Brezilya popo kaldırma işlemi bel, bacak ve göbek kısmındaki fazla yağlar alınarak yapılır. Şekillendirme işlemleri böylelikle gerçekleştirilmiş olunur. BBL estetiği esnasında aynı zamanda basende oluşan fazlalıklarda giderilmekle birlikte kalça hatları da yeniden düzenlenmiş olur. Türkiye’de tercih edilecek olan BBL estetiği maliyetleri diğer ülkelere oranla çok daha uygun fiyatlara mal olmaktadır. Bunun sebebi ise ameliyat işlemleri için gerekli olan her şeyin diğer ülkelere göre çok daha düşük bir maliyet ile kapatılmasıdır. Türkiye’de BBL işlemi için ortalama olarak ödenecek fiyat tutarı 2500 €’dur.

Türkiye’de BBL Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Brezilya popo kaldırma işlemi vücut içerisindeki fazla yağların kalça kısmına enjekte edilmesiyle gerçekleştirilen ve estetik ameliyatları kapsamına giren bir tedavi türüdür. BBL işlemi sayesinde hem vücuttaki fazla olan yağlardan kurtulacak hem de çok daha hacimli bir kalçaya sahip olacaksınız. BBL işleminde yağ dokuları kullanılabileceği gibi silikon popo protezlerinden yardım alınarak da yapılabilen bir estetik müdahaledir. 

Türkiye’de BBL Sonrası İyileşme Nasıl Oluyor?

Türkiye’de yapılan Brezilya popo kaldırma işleminden hemen sonra popo estetiği olan kişi 1 gün süreyle hastanede gözetim altında tutulur. Daha sonraki günlerde ise hasta taburcu edilir ve 3 ya da 7 gün süresinde dinlenmesi uygun görülür. Hasta durumuna göre 7. Günde tam anlamıyla iyileşmeye başlar. BBL estetiği sonrasında popo çevresinde morluklar, şişlikler ve kızarıklıklar meydana gelebilir. Ancak bu durumlar ilk 1 ay içerisinde ortadan tamamen yok olur. Hasta ilk birkaç gün dikişlerine hasar vermeyecek şekilde banyo yapabilir ya da gündelik işlerine istediği zaman geri dönebilir. Bunlara ek olarak oturma ve kalkma durumlarında da herhangi bir sorun yaşanmaz. 

Brezilya popo kaldırma
Türkiye'de Bir Brezilya Popo Kaldırma (Bbl) Almanın Maliyeti Nedir? 2023 1

Türkiye’de BBL (Brezilya Popo Kaldırma) Maliyeti Ne Kadardır?

Türkiye’de tercih ettiğiniz Brezilya popo kaldırma estetiği, başka ülkelere göre çok daha az bir maliyetle yapılmaktadır. Yurt dışında yaptıracağınız bir Brezilya popo kaldırma işlemi ortalama olarak 5,000 € ya da 7,000 € arasından değişkenlik gösterebilirken bu maliyetler Türkiye’de çok daha aşağı çekilmektedir. Türkiye’de yaptıracağınız Brezilya popo kaldırma ameliyatının maliyeti 2,500 € ya da 3,000 €’ya mal olacaktır. BBL estetiği sayesinde hem çok daha kıvrımlı bir vücuda sahip olmanın yanı sıra daha iyi bir şekil alan kalçaya da sahip olacaksınız. Ayrıca vücut içerisinde fazla yağlara da elveda diyebileceksiniz. 

Neden Türkiye’de Brezilya Popo Kaldırma Seçmelisiniz? Faydalar

Türkiye’de henüz yeni yeni bilinmeye ve uygulanmaya başlayan medikal turizm bu duruma rağmen dünya standartlarında hizmet vermeye başlamıştır. Ucuz maliyetlerden dolayı her yıl pek çok kişi medikal turizm için Türkiye’yi tercih etmektedir. Türkiye’de tercih edilen BBL işlemi için yurt dışında ödenen fahiş fiyatlar burada geçerli değildir. Daha hacimli ve kıvrımlı bir vücuda sahip olmak için Türkiye’de ödeyeceğiniz miktar sizi fazlasıyla mutlu edecektir. Brezilya popo kaldırma işlemi için toplam ödenecek tutar ortalama olarak 2,500 € ile 3,000 € arasında olup, tüm bunlara hastane masrafları ve konaklama ücretleri de dahil edilmektedir. 

Curefinding Avantajları ile Rezervasyon

Medikal turizmde Türkiye’de iyi işlere imza atan Curefinding, yalnızca firmasını tercih edenler için çalışan, kaliteli hizmet sunan ve hastalarına ticari gözle bakmayan bir medikal turizm firmasıdır. Curefinding bünyesinde her bir kişi alanında uzman, deneyimli ve işinin ehli tıbbi personellerden oluşmaktadır. Sizlere sunacağımız avantajlar içerisinde doğru bir şekilde oluştutulmuş hasta planı, muayenesi yer alır. Bunlara ek olarak son teknoloji donatılmış bir klinik, harika otellerde konaklama imkânı, ücretsiz danışmanlıklar, özel indirimler ve en önemlisi sizlerin her türlü sorusuna yanıt verebilecek güler yüzlü personeller Curefinding ile sizleri karşılıyor olacak. 

Yaygın Sorular

Brezilya Popo Kaldırma Uzun Vadeli Bir Çözüm Müdür?

Brezilya popo kaldırma işlemleri sizlere uzun vadede kaliteli sonuçları beraberinde getirir. Bunlara ek olarak BBL işleminin uzun vadede ve kalıcı olması için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Vücut kitle indeksinin korunması, bu husustaki en önemli kırmızı çizgilerden bir tanesidir. BBL ameliyatı, vücuttaki fazla olan yağ dokularının kalça kısmına enjekte edilmesiyle gerçekleştirilir. Yeme ve içme alışkanlıkları göz ardı edildiği takdirde vücuttaki fazla yağ dokuları eski durumuna tekrardan kavuşacaktır. Bu yüzden ince ve hacimli bir şekil alan vücudunuz yerini çok daha kilolu ve hoş olmayan bir görüntüye bırakmış olacaktır. Brezilya popo kaldırma işleminden sonra beğendiğiniz vücudunuzun eski haline geri dönmemesi için vücut kitle indeksinin korunumu şarttır. 

Brezilya Popo Kaldırma Tek Seçeneğim Mi?

Çok daha hacimli, kıvrımlı ve zarif bir vücuda sahip olmak hayal değildir. Ancak içerisinde fazla seçenek de barındırmamaktadır. Brezilya popo kaldırma estetiği kıvrımlı vücut hatlarına sahip olmanız için yapılan en yaygın kalça estetiğinin başında gelir. Buna ek olarak popo implantlarından da yardım alınması mümkündür. Brezilya popo kaldırma estetiği geleneksel implantların aksine vücutta çok daha az bir hasara sebep olur. BBL estetiği ile çok daha orijinal ve doğal duran bir görünüme sahip olabilirken geleneksel bir popo implantı ile çok da doğal olmayan bir görüntü elde etmiş olacaksınız. Popo implantı yalnızca kalçaya hacim katarken, Brezilya popo kaldırma estetiği sayesinde aynı zamanda vücudunuzdaki fazla olan yağlardan da kurtulma şansına erişmiş olacaksınız.

Brezilya popo kaldırma
Türkiye'de Bir Brezilya Popo Kaldırma (Bbl) Almanın Maliyeti Nedir? 2023 2

Brezilya Popo Kaldırma Benim İçin De Uygun Mu?

Brezilya popo kaldırma estetiği her kadının rahatlıkla tercih edebileceği ve uygulatabileceği tedaviler arasındaki yerini almaktadır. Brezilya popo kaldırma estetiği her ne kadar kadınlara hitap etse de bu estetiği erkekler de herhangi bir olumsuz etkene uğramadan gönül rahatlığı ile yaptırma şansına sahiptir. Bu durum ise güçlü olan vücutlarının çok daha güçlü bir görünüm elde etmesine olanak sağlayacaktır. Aynı zamanda çok daha kaslı bir görünüm elde edeceklerdir. Brezilya popo kaldırma estetiği için belli başlı birkaç kriteri karşılayabiliyor olmanız yeterlidir.

BBL estetiği için uygun bir yapıda olmak, vücudunuzda enjeksiyonlara karşı herhangi alerjik bir reaksiyon vermemek, vücut içinde kalçaya enjekte edilebilecek kadar yağ deposu mevcut ise ve en önemlisi Brezilya popo kaldırma ameliyatının yapılması için kötü bir ameliyat geçmişi olmaması en önemli kriterlerdendir. Sizi mutsuz eden kalça boyutunuzu bu BBL estetiği ile kolayca değiştirebilir, çok daha kıvrımlı, hacimli bir kalçaya sahip olabilir ve en önemlisi kalça ile doğru orantılı ince bir bel yapısına sahip olabilirsiniz. Brezilya popo kaldırma ameliyatı ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek adına Curefinding ile iletişime geçin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir