ABD’de Brezilya Popo Kaldırma Fiyatları

Brezilya popo kaldırma ameliyatı, hastaların daha belirgin popo hatlarına sahip olması için uygulanan özel cerrahi operasyonlardan birisidir. Belirgin kalça hatları ve daha ince bir bel için sık sık tercih edilen bu ameliyat, vücudun çeşitli bölgelerinden alınan yağların popo bölgesine transfer edilmesi ile gerçekleştirilir.

Hastanın popo hatlarını, şeklini ve boyutunu daha iyi bir hale getiren özel bir teknik, Brezilya popo kaldırma ameliyatı. Bu ameliyat genelde spor yapmayı sevmeyen hastalar tarafından tercih edilmektedir. Bilindiği gibi çeşitli egzersizlerle de popo bölgesine daha iyi bir görünüm kazandırmak mümkündür fakat bu süreç oldukça uzun olabilir. Bu uzun süreç de spor yapmayı sevmeyen hastalara kâbus gibi gelecektir. Eğer sizler de spor yapmayı sevmiyorsanız, tercih edebileceğiniz en iyi seçenek ameliyat olmak.

Ameliyat olmaya karar verdiyseniz sırada bu ameliyatı hangi ülkede olacağınıza karar vermek kalıyor. ABD, BBL ameliyatı gibi çeşitli operasyonlar için oldukça sık tercih edilmektedir. Tabii her ne kadar durum böyle de olsa ABD, bu tarz operasyonlar için yüksek ücret talep eder. ABD’de Brezilya popo kaldırma fiyatları oldukça yüksektir. Amerika her ne kadar sağlık turizmi ve altyapısı olarak güçlü olsa da maalesef fiyatlar nedeniyle ilk seçenek olmuyor.

ABD yerine Türkiye’de BBL ameliyatı olmak sizlere çok daha uygun fiyatlara mal olacaktır. ABD’de yüksek fiyatlar ödeyerek olacağınız ameliyatı daha düşük fiyatlarla Türkiye’de olabilirsiniz. Üstelik Türkiye’de de binlerce uzman cerrahi doktor ve kaliteli hastane bulunmaktadır. Yani endişe etmenizi gerektirecek herhangi bir durum yoktur. 

popo kaldirma
ABD’de Brezilya Popo Kaldırma Fiyatları 1

Kimler Brezilya Popo Kaldırma Ameliyatı Olabilir?

Brezilya popo ameliyatı, her şeyden önce spor yapmayı sevmeyen ya da spor yapmaya engel hastalıklara sahip olan hastalar için uygundur. Üstelik belirgin popo hatlarına implant kullanmadan ulaşmak isteyenler için de yine iyi bir tercih olacaktır. BBL ameliyatında kullanılan yağlar yine sizin vücudunuzdan alındığı için herhangi bir kimyasal madde kullanımına gerek kalmaz ve bunun sonucunda da ameliyat sonrası daha az komplikasyon oluşur. Yani doğal bir sonuca ulaşmak istiyorsanız BBL ameliyatı tercih edebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise bu ameliyat için reşit olmanız gerektiğidir. 

Bunların dışında ‘’ Brezilya popo kaldırma ameliyatı olabilir miyim? ‘’ sorusunu merak ediyorsanız, uzman danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Ameliyat öncesi bizlere danışarak BBL ameliyatı olup olamayacağınıza dair bir karar sahibi olabilirsiniz. Burada en önemli nokta ise danışmanlarımıza tamamen doğru ve kesin bilgiler vermeniz gerektiğidir.

Tüm bunların dışında hastalar, ameliyat olmadan önce oluşabilecek maliyetlerden dolayı endişe duyabilir. Brezilya popo kaldırma maliyetleri birçok ülkede yüksek olsa da Türkiye’de ameliyat olmayı tercih ederek çok daha az fiyatlar öder ve bunu yaparken de kaliteden ödün vermemiş olursunuz. 

Türkiye’de BBL Ameliyatı Fiyatları

Türkiye’de BBL ameliyatı fiyatları çoğu ülkeye göre çok daha uygundur. Bunun en büyük nedeni ise döviz kurudur. Türkiye’de Dolar ve Euro gibi para birimleri diğer ülkelere göre daha değerlidir. Bu da Türkiye’deki fiyatları daha makul bir hale getirmektedir. Bunların dışında Türkiye, sağlık açısından oldukça gelişmiş bir ülkedir. Öyle ki ülkede hizmet veren binlerce uzman cerrah ve kaliteli hastane vardır. Bu da rekabeti arttırdığı için piyasaya daha rekabetçi fiyatlar hakimdir. Yani Türkiye, her açıdan sizlere uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunacaktır.

Türkiye’de BBL ameliyatı olmak istiyorsanız fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isteyebilirsiniz. Bunun için de bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Amerika’da BBL Ameliyatı Fiyatları 2023

Amerika, her ne kadar sağlık açısından oldukça gelişmiş olsa da talep edilen yüksek fiyatlar nedeniyle çok fazla tercih edilmemektedir. Örneğin Amerika’da BBL ameliyatı fiyatları 2023 4.000 ile 12.000 dolar arasında değişiklik göstermektedir. Amerika, hemen hemen her şehrinde aynı fiyatlara sahiptir. Fiyatlar az çok oynasa da çoğu zaman birbirine yakın olur. 

brezilya popo kaldirma 2
ABD’de Brezilya Popo Kaldırma Fiyatları 2

Amerika ve Türkiye’de BBL Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Bilindiği gibi Amerika ve Türkiye’de BBL fiyatları bir hayli farklıdır. Bu fiyatları etkileyen birçok farklı unsur bulunur. İşte Amerika ve Türkiye’de BBL fiyatlarını etkileyen faktörler:

Yaşam Maliyeti: Bilindiği gibi BBL ameliyatının fiyatları, ameliyatın yapılacağı ülkeye göre değişiklik gösterir. İlgili ülkenin yaşam maliyeti ise fiyatları etkileyen en önemli unsurlardandır. Ülkenin yaşam maliyetinin yüksek olduğu bölgelerde doğal olarak daha yüksek BBL fiyatlarına rastlanır. Örneğin, Los Angeles bölgesinde yer alan bir klinikteki fiyatlar, San Francisco bölgesinde yer alan kliniklere oranla daha fazladır. Türkiye’de de durum hemen hemen aynı olsa da BBL fiyatları, Amerika’ya göre çok daha uygundur.

Plastik Cerrah Uzmanı: BBL fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında uzman cerrahın deneyimi ve başarıları da yer almaktadır. Amerika’da daha deneyimli uzmanlardan hizmet almak, daha fazla ücret ödemek demektir fakat Türkiye’de bu duruma rastlanmaz. Hastane kalitesine ve ameliyat türüne göre sabit ücretler ödersiniz. Bu durum da Türkiye’yi BBL ameliyatı açısından çok daha cazip hale getirmektedir. 

Anestezi Maliyetleri: Bilindiği gibi BBL ameliyatı boyunca farklı hasta tiplerine uygulanabilen farklı anestezi türleri bulunur ve ameliyatın fiyatı da bu anestezi türüne göre farklılık gösterir. Anestezi, operasyonun en önemli bölümlerinden olduğu için uzman bir anestezist ve kadrosu hesaba katılmalıdır. 

Ameliyathane Maliyeti: Amerika’da genelde ameliyathane, yani hastanelere göre farklı ücretler talep edilebilir ki bu durum, lokasyona ve o lokasyona ait kira ücretlerine bağlıdır. Türkiye’de de durum aynı olsa da bu noktada çok temel bir fark vardır. Türkiye’de genelde birbiri ile rekabet içerisinde olan binlerce sağlık kuruluşu, ameliyathane ya da hastane vardır. Bu nedenle de fiyatlar daha rekabetçi ve daha uygun seviyededir. 

Operasyon Türü: Hastanın istediği sonuca göre de fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Hasta, ne kadar iyi bir sonuç isterse operasyonun türü ona göre değişecek ve fiyatlar da bu etkenlere bağlı olarak şekillenecektir. Örneğin hasta, popo bölgesinde yaklaşık 6 inç boyutunda bir büyüme isterse bu etken fiyata doğrudan yansır. 

Her ne kadar durum böyle de olsa Türkiye’de BBL ameliyatı olmak sizlere her açıdan fayda sağlayacaktır. Amerika’da aynı operasyona çok daha fazla yüksek ücret ödemek yerine Türkiye’yi tercih ederek bütçenize nefes aldırabilirsiniz. Ortalama 2.000 Euro olan ameliyat ücreti, Türkiye’yi BBL açısından çok daha cazip bir hale getirmektedir. Üstelik her şey dahil paketlerimizi tercih ederek gizli masraflardan kaçınabilir ve daha uygun fiyatlarla ameliyat olabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir