Yüz Germe Türkiye Fiyatları 2023

Yüz germe Türkiye fiyatları mini, orta ve tam yüz germe 3 farklı kategoride değerlendirilir. Yüz germe ameliyatını yaptırmak isteyen kişilerin ihtiyacı olan hangisi ise o işlem yapılır. Yaptırmak isteyen kişilerin yaş ve yüzdeki sarmaların yoğunluğuna göre hesaplanır.

Devlet tarafından yasaklanmasından dolayı fiyat bilgilendirmesi yapılamaz. Yüz şekline göre net bir fiyat tablosu çıkartılır. Yüz germe ameliyatı yüz, kula arkasından yarım ay şeklinde bir kesik açılarak yüzün gerdirilmesi yapılır. Gerdirilen derinin orantı ve asimetri içinde olması önemlidir.

Yüz Germe Türkiye

Yüz germe Türkiye, genel olarak estetik bir görünüm sağlama adına yapılan bir ameliyat olsa da bazı durumlarda tıbbi sebepler içinde kullanılabilir. Genellikle bir yaş aralığında yüzde oluşan sarkmaları gerdirme işlemi yapılarak toparlamak adına yapılan bir işlemdir. Önceleri sadece kadınlar tarafından yoğunlukla ilgi duyulurdu, daha sonrasında erkekler tarafından da oldukça talep edilmeye başlamıştır.

Yaş sebebiyle sarkmalar dışında obezite sonrası, kilo vermeden dolayı gelişen yüz sarkmaları içinde tercih edilmektedir. Yüz germe ameliyatı yüzde görülen kırışıklar, sarkma ve çizgilere karşı kullanılan bir yöntemdir.

Türkiye’nin En İyi Yüz Germe Cerrahı

Türkiye’nin en iyi yüz germe cerrahı, özellikle yüz estetiği yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisidir. Yüz gerdirme operasyonları, estetik kaygılar olabildiği gibi tıbbi sebeplerden dolayı da tercih edilir. Yüz germe operasyonları kadın ve erkek olmak üzere aynı şekilde gerektiği durumlara bakılarak her yaştan olan insanlar için yapılabilir. Yüz germe işlemi için pek çok farklı teknik ile yapılabilir. Türkiye’de ve dünya çapında da tanınan, yüz gerdirme operasyonunda başarılır pek çok doktor bulunmaktadır.

yüz germe (face lift)
face lift

Yüz Germe İşlemi İçin En İyi Adaylar

Yüz germe işlemi için en iyi adaylar, bu operasyon için en uygun olan kişiler genel olarak yüz ve boyun derisi üzerinde sarkmalar görülen kişilerin yaptırması daha doğrudur. Fakat derinin henüz elastiğini yitirmemiş kişiler bu operasyondan en iyi verimi alabilir. 

Genellikle 40 yaşını geçmiş olan kişilerin bu ameliyatı kolaylıkla yürütebilir. Bazı durumlarda 40 yaşın üzerinde olan kişilerde istisnalar olabilir. Genetik nedenlerden dolayı veya farklı durumların yaşanmasından dolayı, daha genç olan kişilerin de yüzünde sarkmalar görülebilir. 

Yüz Germe Türleri

Yüz germe türleri, ameliyatsız yüz gerdirme için yapılan yöntemlerde mevcuttur. Ameliyatsız yapılmakta olan yüz gerdirme yöntemleri, kilit askı yüz gerdirme, fokus ultrason ile yüz gerdirme, sıvı yüz gerdirme, endopel, thermage yüz gerdirme ve altın iğne kullanılarak yüz gerdirme olarak farklı yöntemler kullanılabilmektedir. 

Bu yöntemler sayesinde ameliyat olmadan da kısa süre içerisinde gergin bir cilt yapısı elde edilebilir. Bu operasyonlar için alanında uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Yüz sarkmalarının nedenlerinden biriside cilt bariyerinin kaybetmiş olduğu maddelerdir. Sıvı yüz germe işlemi sayesinde, kaybedilen maddeler geri kazandırılır. 

Yüz Germe Ameliyatından Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yüz germe ameliyatından sonra nelere dikkat edilmelidir? soru merak konusudur. Ameliyat sonrasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Ameliyat yöntemi ve odak noktası olarak he ne olursa olsun belli durumlarda özenle dikkat edilmesi gerekmektedir. 

Yüz germe ameliyatı sonrasında şişlikler, morluklar veya uyuşukluk hissi olması gayet normaldir. Bu durum sağlığı etkileyen bir faktör değildir. Aynı şekilde ameliyat sonrası yüzde minimal asimetrilerin olabilir. Bu asimetrilerin iyileşme süreci içerisinde kendiliğinden düzelir.

Neden Tıp Merkezi Türkiye?

Neden tıp merkezi Türkiye? Sorusu ile sıkça karşılaşılmaktadır. Alanında başarılı olan doktorların eğitimi en iyi şartlarda yapılmaktadır. Bu durumda sınavlarda başarı oranı en yüksek öğrenciler öne çıkmaktadır. Türkiye tıp eğitimini en iyi kalite de vermektedir, bu sayede alanında başarılı doktor adayları işlerinde uzman bir şekilde hizmet verir. 

Yapılan işlemlerin uzman doktor tarafından yapılması yaptırmak isteyen kişiler için oldukça önemli bir konudur. Hastane veya klinik seçimlerinde oldukça seçici davranmak önemli ve detaylı bir araştırma yapılmalıdır.

face lift

yüz germe (face lift)

İplik Kaldırma Sıkça Sorulan Sorular

İplik kaldırma sıkça sorulan sorular. Uluslararası kabul görmüş ve sertifikalı doktorlar sayesinde hastaların yüksek kalitede estetik ameliyatları yapılabilmektedir. Alanında uzman olan doktorların yüksek kalitede kariyerleri ve uluslararası deneyimleri dikkate alınarak seçilmektedir. Türkiye diğer ülkelere oranla daha uygun fiyata ve işinde profesyonel doktorlar tarafından yürütülmektedir. Türkiye bu konuda uluslararası sertifikaya sahiptir. 

Yüz Germe İçin Kesiler Nerede Yapılır?

Yüz germe için kesiler nereden yapılır? yüz germe ameliyatları, kulak önünden başlayan ve kulak arkasında doğru devam eden çok ince bir kesik atılır. Bu ameliyat yapılırken sadece yüz germe değil, yüzü şekillendirmek için de işlemler yapılır. Aşağıya doğru sarkan derinin eski yerine getirilmesi için yapılır. Aynı işlemler boyun bölgesindeki sarkmalar içinde kullanılabilir. Yüz germe işleminde yağ enjeksiyonu, kaş kaldırma, dolgu ve çene estetiği gibi işlemler eklenerek desteklenebilir.

Yüz Germe Sonrası İz Kalır Mı?

Yüz germe sonrası iz kalır mı? Sorusu pek çok kişi için önemli bir sorudur. Ameliyatlarda endoskopik yöntemler kullanılarak ameliyat sonrasında kişinin yüzünde ameliyattan kaynaklı herhangi bir iz oluşmaz. Yüz germe ameliyatlarında saç içerisinde kalacak şekilde 1-2 milimetrelik küçük kesikler atılır. Saç içerisinde atılan küçük kesiklerin izleri saklamak ve minimal kesikler sorun oluşturmaz.

Yüz Germe Sonuçları Kalıcımıdır?

Yüz germe sonuçları kalıcımıdır? Çoğu yüz gerdirme operasyonu sonrasında 7 veya 15 yıl arasında olmak üzere çok uzun süreli kalıcılık sağlar. Etki süresi kişinin cilt yapısına, kullanılan tekniğe, iskelet yapısına ve tekniği uygulayan cerraha bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yüz germe yapıldıktan sonra geri alınamaz. Her ne kadar işlem yüzde gözle görülür yaşlanma belirtilerinde, belirgin düzelme salada, yaşlanma sürecini tamamen durduramaz ve ameliyattan sonraki yıllarda da yaşlanma devam eder.

Türkiye’de Yüz Germe Ameliyatı Ne Kadar?

Türkiye’de yüz germe ameliyatı ne kadar? Konusu, yüz estetiği yaptırmak isteyen kişiler için en çok araştırılan konulardan biridir. Yüz gerdirme işlemi estetik gönüm için çoğunlukla tercih edilse de tıbbi sağlık nedenlerinden dolayı da yapılabilmektedir. Yüz germe işlemi kadın erkek olmak üzere, gereken durumlarda her yaşta yapılabilir. Yüz gerdirme ameliyatı yüzde oluşan sarkmaların, kırışıklıkların ve çizgilerin ortadan kaldırılması için yapılır.

1 Dikiş Mini Yüz Germe Nedir?

1 dikiş mini yüz germe nedir? Yüz bölgesi sarkmamış olan 45 yaş üstü olan kişilere tercih edilen bir yöntemdir. Mini yüz germe ameliyatı olan kişilerin yüz ve yanak bölgesinde yer çekimi ile kolajen kayıpları sonucunda, yanak kısımlarına yer çekimi ile kolajen kaybı sonucunda yanak kısmının aşağıya doğru sarkmalar olur. Mini yüz germe operasyonunda, hastaların derin yüz dokusuna inilmeden, yanak bölgeleri yapılan operasyonla kaldırılmaktadır. 

 Mini Yüz Germe Ne Kadar Sürer?

Mini yüz germe ne kadar sürer? Genel anestezi ile işlem yapılmaktadır. Operasyon en fazla iki saat sürer. Cildin elastik yapısını kaybetmediği zamanlarda, yüz bölgesinde oluşan sarkma ve yaşlılık belirtileri için mini operasyon ile beraber müdahale edilir. Fazla kesi olmadan kolaylıkla uygulanabilmektedir. Lokal veya genel anestezi üzerinden yapılan yüz germe operasyonu, sınırlı alanda cilt kaldırma ile gerçekleştirilir.

Yüz germe operasyonlarınız için doğru adres curefinding.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir