Türkiye’de Rinoplasti

Burun Estetiği İçin Neden Türkiye Ye Gidiyorsunuz?

Türkiye sağlık alanında oldukça gelişmiş bir ülke olduğu için özellikle estetik operasyonlar başta olmak üzere birçok alanda sıklıkla tercih edilmektedir. Sağlığa yapılan yatırımların fazla olduğu ve hastanelerin son teknolojiye sahip donanımlı cihazlar ile hizmet vermesi de Türkiye’ de burun estetiği yaptırmayı cazip hale getiriyor. 

Türkiye alanlarında uzman ve yeterli deneyime sahip, iyi eğitim almış doktorların bulunduğu ve sağlık turizmin de ilk sıralarda yer alan bir ülkedir. Estetik operasyonlarda ve özellikle burun estetiğinde yurt dışından fazla talep almasının başlıca sebebi; hastanelerin otel konforunda ve yüksek kalitede hizmet vermeleridir. Yabancı ülke vatandaşları sıklıkla burun estetiği için Türkiye’ yi tercih etmektedir.

Ayrıca diğer ülkelere göre Türkiye’ de sağlık hizmetlerine daha hızlı ve daha ucuz ulaşım sağlanmaktadır.

https://media.istockphoto.com/photos/comparison-of-female-face-after-rhinoplasty-picture-id1299773469?b=1&k=20&m=1299773469&s=170667a&w=0&h=IncBOdSYeYRqidnGWBpEJI-H9TPLdZ6yswwsnllR3WU=

 Türkiye’de Burun Estetiğinizi Planlayın

Türkiye de herhangi bir hastanede muayene ve girişimsel işlem yaptırmayı planlıyorsanız ilk önce pasaportunuzun olması gerekiyor. Geçerliliğinin en az 90 gün süresi olması gerektiğine dikkat etmelisiniz.

Türkiye ile ülkeniz arasında vize şartı yoksa direk pasaportunuz ile giriş yaparak Türkiye de istediğiniz klinik ve hastanede burun estetiği yaptırabilirsiniz. Giriş işlemlerinden önce hangi doktor ve hastaneyi tercih ettiyseniz randevu ve konaklama işlemleri ve gerekiyor ise vize işlemleri için gerekli belgeleri düzenlemelerini talep etmeniz gerekir.

Burun estetik ameliyatından sonra bir süre daha ülkenize dönemeyeceğiniz için konaklama yerlerini de gelmeden araştırmak ve rezervasyon işlemlerini halletmek de faydalı olacaktır.

Türkiye’de Rinopilasti Öncesi Ve Sonrası Resimleri

Türkiye de rinopilasti ameliyatı yaptıracaksanız, ameliyat olacağınız doktorun yapmış olduğu estetik fotoğraflarından birkaçını görmek sizin için avantajlı olacaktır. Aşağıda Türkiye de yapılmış rinopilasti resimlerini görebilirsiniz.

beyaz arka plan üzerinde burun ameliyatı öncesi ve sonrası aynı kadının karşılaştırma portresi - burun estetiği ameliyatı stok fotoğraflar ve resimler

Türkiye’de Burun Ameliyatı Doktorunuzu Seçin

Türkiye’ de burun ameliyatı olmak için size en uygun doktoru seçmeniz çok kolay. Çünkü Türkiye, alanında uzman ve yeterli profesyonelliğe sahip birçok doktora sahiptir. Özellikle burun ameliyatı alanında ün salmış ve yaptığı ameliyatlar ile adından sıklıkla söz ettiren doktorları araştırmanız faydalı olacaktır.

Donanımlı cihaz ve ekipmanlar kullanılarak yapılan ameliyatlarda memnuniyet yüzdesi oldukça yüksektir. Alanlarında başarı ve yeterliliklerini kanıtlamış estetik ve plastik cerrahi uzmanlarına kendinizi güvenle teslim edebiliriniz. Tercih ettiğiniz doktorunuz ile ön görüşmeyi yaparak randevu ayarlayabilirsiniz.

Türkiye’de diğer ülkelere göre sağlık hizmetleri oldukça hızlı ve ucuzdur. Bu nedenlerle yabancı ülke vatandaşları tarafından sıklıkla burun estetik ameliyatlarında Türkiye tercih edilir.

Konaklama ve vize işlemleri için ameliyat olacağınız doktorunuz veya hastaneniz tarafından gerekli belgeleri talep edebilirsiniz.

 kadın burun, önce ve sonra plastik cerrahi karşılaştırılması - burun estetiği ameliyatı stok fotoğraflar ve resimler    dişi yüz önce ve sonra kozmetik burun cerrahisi - burun estetiği ameliyatı stok fotoğraflar ve resimler

Türkiyedeki Popüler Burun Cerrahisi Klinikleri

Genellikle yabancı ülke vatandaşları, sağlık ve estetik alanlarında Türkiye yi tercih etmekte. Yazın yabancı turistlerin daha çok arttığı ve özellikle Antalya, İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde sağlık turizminde büyük ölçüde artış gözlenmiştir. Büyük ve ulaşımı kolay şehirlerde burun cerrahisi ve burun estetiği alanında doktor bulmak daha kolay olduğundan genellikle burun estetiği için en iyi klinik ve doktorlar bu şehirlerde bulunmaktadır.

Fakat yukarıda yazılanlar en iyi doktorların bu şehirlerde olduğu anlamına gelmiyor elbette. Diğer şehirlerde de oldukça iyi ve yetenekli doktorlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

En popüler burun estetik klinikleri;

Türkiye’deki en popüşer burun estetik klinikleri için curefinding.com ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman danışmanlar ile sizin için en uygun klinkleri önereçeklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir