Türkiye’de Hollywood Gülüşü fiyat Ne Kadar? 2023

Türkiye’de Bir Gülüş Estetiği Ne Kadara Mal Olur?

Güzel ve sağlıklı bir gülümsemenin estetik duruşlarından birisi olan Hollywood gülüşü ile arzu edilen çarpıcı gülüşlere imza atmak hiç de zor değildir. Ancak estetik amacıyla yapılan cerrahi müdahaleler sigorta kapsamında olmadığından dolayı yapılacak olan Hollywood gülüşü için fazladan bir ücret ödemek gerekmektedir. Hollywood gülüşü yaptırmanın maliyeti kişinin ağız yapısına, estetik uygulama için uygunluğuna, seçilmiş olan kliniğe ve diş hekiminin mesleki deneyimine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Türkiye’de tercih edilecek olan Hollywood gülüşü, diğer ülkelere oranla çok daha az bir maliyete sahiptir. Kur oranı farklılığından dolayı Türkiye, Hollywood gülüşü yaptırmak için en uygun fiyatlı ve kaliteli çözümleri beraberinde getirmektedir. 

Hollywood Gülüşü, isminden tahmin edileceği üzere gibi Hollywood yıldızlarının ışıltılı ve görkemli gülüşlerinden ilham alınarak yapılan estetik bir gülüş tedavi çeşidir. Amaç, hastanın diş, diş eti, çene ve dudak şekilleri inceleyerek en uyumlu gülüşü tasarlamaktır. Beyaz dişler başlı başına Hollywood gülüşünün yansımasını göstermek için kesinlikle yeterli değildir. Beyazlık derecesinin yanında diş etlerinin güzel ve sağlıklı görünümü ve dişlerin oranı da son derece önem arz eder. Bu tedavi çeşidinin bir diğer ismi Hollywood Smile’dır. Peki, Hollywood gülüş tasarımı fiyatları ne kadar?

Hollywood Gülüşü Nedir?

Hollywood Smile aracılığı ile hayranı olduğunuz Hollywood yıldızlarının ışıltılı ve göz alıcı gülüşlerine sahip olmanız kesinlikle hayal olarak kalmayacaktır. Bu tedavi çeşidini yaptırmayı seçen kişiler çoğunlukla çevresine yayılan enerjiyi arttırmayı ve parlayan dişlere sahip olmayı tercih ederler. Bu estetik çeşidine başlamadan önce ağız yapısı detaylı bir şekilde incelenir.  Dişlerin yanı sıra diş eti ve dudak yapısının da incelenmesi tedavinin içerisinde yer alan hususlardır. İstenilen gülüşe göre uzmanlar aracılığı ile doğru bir teşhis yapılır ve hemen uygulamaya alınır.

İstenilen estetik gülüşü elde etmek için kullanılan birtakım işlemler mevcuttur. Bunlar;

Dişi Beyazlatma
Porselen Laminalar
Kompozit Laminalar

Seramik Kaplamalar
Zirkonyumlu Kaplamalar
Ortodontik Tedaviler
İmplant Tedavisi
Diş Eti Tedavisi
Dudak Dolgusu.
Hollywood Smile

Hollywood gülüş tasarımı fiyatları
Türkiye'de Hollywood Gülüşü fiyat Ne Kadar? 2023 1

Hollywood gülümseme estetiği için çalışılan görüntü pembe, beyaz ve siyahtır. İstediğiniz gülümseme için yalnızca pembe diş etleri kesinlikle sizler için yeterli olmayacaktır. Ağız boşlukları dişler ve diş etleri hariç siyah ve koyu renklidir. Görüntü ne kadar az siyah görünürse gülüşünüzün estetik yapısı o kadar az olur. Bunu başarmak için dişler uzatılarak ve hacimleri artırılarak koyu görüntü minimuma indirilir.

Gülüş estetiğine başlamadan hemen önce detaylı bir biçimde ağız içi ve röntgen destekli çene muayeneleri yapılmalıdır. Dijital ölçümlere dayalı hassas analizler sonucunda uygulamaya konulması gerekmektedir. Birtakım hususlarda ise botoks ve estetik işlemleri de eklemek gerekir. Özel geçici malzemelerle dijital olarak ya da ağız içine uygulayarak neticenin nasıl olacağını görebilirsiniz. Bu sayede hastanın da onayı alındıktan sonra sürece hemen başlanılabilir.

Gülüş Tasarımından Önce

Hollywood gülüşüne sahip olabilmeniz için, doğru kararı verebilmeniz için işinde uzman ve etkileyici referanslara sahip olan bir diş hekimi bulmanız gerekir.  Diş hekiminizin bu alana ait bir diploma sahibi olması, işinin ehli olması ve dişlerinizle ilgili beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumda olması gerekmektedir. Diş hekimi seçerken bir başka önemli nokta da muayenehanenin yapısıdır. Diş randevularınız sırasında sizinle ilgilenecek yardımcısı, muayene yerinin temiz ve hijyenik olup olmaması, muayene esnasında gizliliğin garanti edilip edilmediği seçiminizi yapar iken göz önünde bulundurmanız gereken sorulardan bazılarıdır.

Hollywood Smile çalışmalarına başlanılmadan önce diş hekiminiz ne olursa olsun ağzınıza ve sahip olduğunuz diş şekline göre dişlerinizin görünümü de değişecektir. Çoğunlukla kırılmış ya da eksik diş olmamasına rağmen arzu edilen estetik görünümü engelleyen faktörler nedeniyle dişler çok daha az beyaz ve daha az simetriktir.

Gülüş Tasarımından Sonra

Dişleriniz sizi gülümsetecek kadar beyaz olacak ve boyut olarak gayet iyi olacaklar. Hollywood Estetiğine göre ağız ve diş bakımınızda titiz ve istikrarlı olmalısınız. Diş fırçalarken dikkat edilmesi gereken birkaç husus mevcuttur. Dişleri aşındıran diş macunları ve kötü fırçalama alışkanlıkları diş minelerini çizebilir. Taşlama ve bir başka polisaj işlemleri dişlerin renginin solmasına neden olur. Bu nedenle aşındırıcı olmayan diş macunlarının tercih edilmesini öneriyoruz.
Diş hekiminizin tavsiye ettiği diş macunlarını ve diş fırçalarını kullanmak dişleriniz için   çok daha sağlıklıdır.

Diş ipine alışmalısınız. Bunun sonucunda diş aralarının çok daha iyi ve ferah bir şekilde temizlenmesine olanak verir. Diş sağlığını korumaya alır ve diş çürümelerini önler. Yüksek şekerli yiyecek ve içeceklerden mümkün olduğunca uzaklaşın. Gülümsemenizin parlaklığını kaybetmesini istemiyorsanız kahve, asitli ve çay gibi içecekleri de en aza indirgemelisiniz. Sert ve kabuklu yiyecek tüketiminize dikkat edin. Bu sayede dişin kırılmasını önemli ölçüde önlemiş olacaksınız.

Göz alıcı bir gülüşe sahip olmak elbette ki hayal değildir. Sadece doğru yerde tedavi olmayı gerektirir. İsminden dolayı hollywood gülüş tasarımı fiyatlarısizin için bir merak konusu olabilir. Kliniğimiz Curefinding, sizleri en uygun hollywood gülüş tasarımı fiyatlarıhakkında bilgilendirmek için her daim bir telefon kadar uzağınızdadır. Kişinin ağız ve diş yapısına bağlı olarak hollywood gülüş tasarımı fiyatlarıve tedavi işlemlerinde farklılıklar olacaktır. Bilgilendirilen hollywood gülüş tasarımı fiyatlarıtamamen ortalama olup, detaylı fiyat bilgisi muayeneden sonra yapılacaktır.

Hollywood gülüş tasarımı fiyatları
Türkiye'de Hollywood Gülüşü fiyat Ne Kadar? 2023 2

Hollywood Gülüş Çeşitleri Nelerdir?

Sportif Gülüş Tasarımı: Bu dişler kare ve yuvarlak şeklinde olup orta ve yan kesici dişlere de sahiptir. Köpek dişleri de hafif düz bir şekilde hafif kavislidir.

Etkileyici Gülüş Tasarımı: Etkileyici bir gülümseme elde etmek istiyorsanız kare ve yuvarlak merkezi kesici dişleri ve merkezi kesici dişlerden çok az daha yuvarlak köşelere sahip olan yan kesici dişleri olan bu gülümseme şeklini seçmelisiniz. Köpek dişleri son derece keskin ve sivridir.

Geliştirilmiş Gülüş Tasarımı: Medikal ve lateral kesici dişlerle gülümsemenizi hafifçe tamamlayın, lateral kesici dişlerin merkezi kesici dişlerden çok az daha uzun ya da daha kısa olduğuna dikkat edin.

Fonksiyonel Gülüş Tasarımı: Çok daha keskin köpek dişleri ile geliştirilmiş bir gülümsemenin keyfini çıkarın.

Hollywood Gülümseme Tasarımı: Bu gülüş tasarımını seçtiğinizde Hollywood yıldızı gibi öne çıkın, ama orta kesici dişlerden biraz uzak ya da daha kısa yan kesici dişler kullanın.
Doğal Gülüş Tasarımı: Bu stilde, keskin köpek dişleri ile genişletilmiş stile benzer doğal bir gülümsemeylegülümseyin.

Oval Gülüş Tasarımı: Hafif yuvarlak ya da oval kesici dişler ve köpek dişleri ile atletik görünümü yumuşatır.

Öneri yazı: Hollywood Gülüşü Nedir? 2022

Hollywood Gülüş Tasarımı Ağrılı Mıdır?

Hollywood gülüş tasarımı ile İlgili tedavi süreci, gülüş tasarımı için laminatenin hazırlanması lokal anestezi aracılığı ile yapılır. Bu nedenle hasta işlem esnasında herhangi bir ağrı duymaz.

Neden Bir Hollywood Gülümsemesi Almayı Düşünmelisiniz?

Rengi sararmış, ağız kokusu yaratan ve düzgün bir şekle sahip olmayan diş, dış görünüşten ziyade kişinin ağız ve diş ile ilgili büyük problemleri yaşamasına sebebiyet verebilecek problemlerin başında gelmektedir. Hollywood gülüşü kişiye her anlamda katkı sağlayabilecek, ağız ve diş sağlığını kontrol altına alabilecek ve çarpık olan dişleri düzeltmekle birlikte kalmayıp, çok daha güzel bir gülümsemeye sahip olmanıza olanak tanıyacaktır. Hollywood smile (gülüşü) ile beraber yaşam kalitenizde büyük bir artış gözlemleyeceksiniz. Özellikle Hollywood gülüşü için Türkiye’yi tercih ederseniz çok daha uygun maliyetli bir estetik operasyona da kapılarınızı aralamış olacaksınız. 

HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ
Türkiye'de Hollywood Gülüşü fiyat Ne Kadar? 2023 3

Hollywood Smile / Smile Makeover Türkiye’de Nasıl Yapılır?

Dişlerimiz vücudumuzda ilk etapta en fazla dikkat çeken yerlerden birisidir. Bembeyaz ve muntazam bir diş yapısına sahip olmak güzel bir anlamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarsa da renk bakımından koyulaşmış ve çarpık bir dişin yanı sıra kötü bir ağız kokusuna sahip olmak da epey bir dikkat çekecektir. Hollywood gülüşü, ağız ve diş bakımlarının yanı sıra çok daha harika gözüken bir gülümsemeye sahip olmak adına yaptırılan kozmetik nedenli tedavilerin başında gelmektedir. 

Hollywood gülüşünü de yaptırabilmek için kişinin belli başları nitelikleri taşıması şartı aranmaktadır. Bunlara örnek olarak Hollywood gülüşü yaptırmak isteyen bir kişinin derin bir gülümseme çizgisinin olması beklenmektedir. Ön dişlerin oldukça muntazam bir yapıda olmasının yanı sıra eğer varsa yapılmış olan dolguların görünmemesi gerekmektedir. Ağız, burun ve çene yapısı da dişlere ek olarak dikkate alınan başka ögelerdendir. Kişi eğer tüm bu kurallara uygunsa Hollywood gülüş için hazır bir hale getirilir. 

Ön dişlere porselen veneer uygulanır. Bu sayede ön dişler çok daha belirgin bir duruma gelir. Dişlerde renk kaybına kesinlikle yol açmaz. Gülüş tasarlanır iken diş eti lazer ile güçlendirilir. Bu uygulama sayesinde dişler arasındaki uyumsuzluk giderilmiş olur. Eksik dişler varsa implant tedavisi de uygulanır. Güzel gözüken bir Hollywood gülüşü için eğer simetrik bir dudağınız yoksa dudak dolgusu da yapılmaktadır. 

Türkiye’de Hollywood Gülüşü İçin Diş Kaplama

Türkiye’de tercih edilecek olan bir Hollywood gülüş için diş kaplamaları da son derece önemli bir uygulamadır. Bu uygulama için dişlerin kesinlikle çarpık, rengi solmuş ya da kırık olmaması gerekmektedir. Ön dişler için porselen veneer uygulaması tercih edilir. Bu sayede diş kaplama işlemi gerçekleştirilmiş olunur. Porselen veneer uygulaması ile ön dişler çok daha belirgin bir duruma getirilir. Dişlere bu şekilde çok daha az bir biçimde müdahale edilmiş olunur. Porselen veneer, ışığı tam bir şekilde yansıttığından dolayı Hollywood gülüş sonrasında dişler üzerinde kesinlikle bir renk kaybına sebebiyet vermez.

Türkiye’de Hollywood Gülüşü Dijital Gülüş Tasarımı

Harika bir gülümsemenin sırrı olan Hollywood gülüşü ile sıradan ve herkese benzeyen bir gülüşe veda edebilirsiniz. Sizlere özel olarak hazırlanan gülüş tasarımı sayesinde çarpıcı ve en doğal gülümsemeye sahip olan kişi siz olabilirsiniz. Hollywood gülüş tasarımı için gereken tek şey, estetik için gerekli uygunluğu sağlayıp sağlamadığınızdır. Hollywood gülüş tasarımı için derin bir gülümseme hattına sahip olmanız gerekmektedir. Bunlara ek olarak eğer doğal olarak dolgun bir dudağınız var ise bu sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Aksi hale var ise kırık olan dişlere porselen veneer yapımının yanı sıra Hollywood smile (gülüşü) için ek olarak bir de dudak dolgusu da eklenmektedir. 

Türkiye’de Bir Gülüş Estetiği Ne Kadara Mal Olur?

Türkiye’de yaptıracağınız bir Hollywood gülüşü estetiği maliyeti, diğer ülkelere oranla çok daha düşük maliyetli olacaktır. Kullanılacak olan teknolojik aletlerin yanı sıra seçilen kliniğin ve estetik yaptırılacak olan doktorun alanındaki tecrübesi de Hollywoodsmile (gülüşü) için fiyat farklılığını ortaya koymaktadır. Hollywood gülüşü talep eden bir kişi operasyon gerekliliklerini sağlıyor ise ortaya çıkacak olan maliyet fazla olmayacaktır. Ancak Hollywood smile (gülüşü) için fazladan işlemlerin yapılması gerekiyorsa, işlemi yaptıracak olan kişi standartların biraz üzerinde bir ücret ödeyerek gülüş tasarımına sahip olabilir. Türkiye’de tercih edilecek olan bir Hollywood gülüşü sizlere en iyi gülümsemeyi kazandıracağı gibi tüm bunlara ek olarak bir de bütçenizden de kazanmanıza olanak verecektir. 

Türkiye’deki Hollywood Gülüşü Bana Uygun Mu?

Türkiye’de tercih edilen bir Hollywood gülüşü için uygun olup olmadığınızı en iyi şekilde uzman bir diş hekimi belirlemektedir. Hollywood gülüşü için kişilerin sahip olması gereken tıbbi ölçütler söz konusudur. Eğer kişi bu ölçütleri sırasıyla yerine getirip karşılayabiliyorsa Türkiye’de yaptıracağınız Hollywood gülüşü sizler için oldukça uygun olacaktır. Ancak kırık ya da hasarlı bir dişiniz var ise, ön dişleriniz birbirine simetrik değilse ve rengi de bir hayli koyulaşmış ise Hollywood smile (gülüşü) için simetrik bir hale getirildiğiniz takdirde sizler için uygun olacaktır. 

Türkiye’de Hollywood’da Bir Gülümseme Ne Kadar Sürer?

Türkiye’de yaptırmak istenilen bir Hollywood gülüşü için kişinin bireysel kriterlerini karşılayabiliyor olması gerekmektedir. Ağız, burun ve yüz bakımından simetrik olmanın yanı sıra bunlara ek olarak bir de dişler konusunda simetrik olunması gerekmektedir. Eğer kişi bu kriterlerden bir ya da birkaçını sağlamıyorsa tedavi için uygun bir duruma getirilir. Tedavi için uygun bir duruma getirildikten sonra Hollywood smile (gülüşü) için dijital bir tasarım aşamasına geçilir. Kişi, yapılacak olan tedavi bittiğinde nasıl bir gülüşe sahip olacağı hakkında fikir sahibi olur. Türkiye’de Hollywood gülüşü işlemleri ortalama olarak 2 seans bandında sürmektedir. Dijital gülüş tasarımı ise 3 ya da 5 gün içerisinde hazırlanmaktadır. 

Türkiye’de Gülüş Estetiği Yaptırmanın Maliyeti Nedir?

Hollywood gülüş tasarımı büyük bir özveri isteyen ve tedavi aşamasında çok dikkatli olunması gereken bir cerrahi müdahaledir. Kişinin direkt olarak yüz hatlarını değiştirebilecek olan bir uygulama olduğu için Hollywood gülüşü tasarımını yapacak olan doktor ve klinik çok iyi seçilmelidir. Türkiye’de gülüş estetiği yaptırmak isteyen bir kişi ortalama olarak 7.000₺ ile 15.000₺ arasından bir fiyat bandı ile karşılaşacaktır. Ancak Hollywood gülüşü tasarımı fiyatları için net bir rakam vermek doğru olmayacaktır. Kişinin ihtiyacı olan bir başka operasyonların da fiyatları belirlenerek kişiye çok daha net bir fiyat verilmesi daha doğru olacaktır. 

Gülüş Tasarımı Ortalama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hollywood gülüş tasarımı fiyatları, gülümsemesi tasarlanması gereken bir hasta için estetiği belirleyen iki ana etken mevcuttur. Bu hususlardan ilki, hastanın ağız, yüz ve kemik biçiminde kaynaklanan genetik faktörler, ikincisi ise hastanın estetik sonrasında sonuçtan ne beklediğidir. Gülüş tasarımı tedavileri ağız ve diş biçimindeki kusurları gidermenin yanı sıra kişinin beklentilerine uygun estetik onarımlarla tamamlanır. Bu nedenle estetik fiyatlarını etkileyen etkenler kişiden kişiye büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Kliniğimiz Curefinding, tecrübe sahibi çalışanları ile sizlerin en iyi gülüşe en iyi hollywood gülüş tasarımı fiyatlarıile kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Sağlık sektöründe belirli bir konuma gelmiş olan Curefinding pek çok alanda saygın müşterilerine hizmet vermektedir. Hollywood gülüş tasarım fiyatları için Curefinding ile iletişime geçebilir, bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

Hollywood Gülüş Tasarımı Fiyatları Ne Kadardır?

Ortalama hollywood gülüş tasarımı fiyatları1.000 ₺ ile 30.000 ₺ arasında değişen geniş bir skalada ücretlendirilir; Örneğin LaminateVeneer tercih edilen bir tedavi çözümü, tek diş için ₺2.500 ile tek çene için ₺25.000 arasında değişebilir. hollywood gülüş tasarımı fiyatlarıher hastanın ihtiyacına göre belirlenir. Tedavinin çok komplike uygulamaları içerip içermediği kesin bir biçimde belirlenebilir. Yine bir örnek vermek gerekirse, sorun yalnızca diş etlerinden kaynaklandığı için bazı hastalarda pembe bir estetik yeterlidir; Bazı kişilerde pembe estetik ve diş kaplama ve diş beyazlatma gibi çok daha uğraşlı uygulamalar gerekebilir. Uğraşlı işlemler ise hollywood gülüş tasarımı fiyatlarıbiraz daha masraflı olabilmektedir.

Türkiye’de hollywood gülüş tasarımı için en iyi adres curefinding.com hemen iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir