İngiltere ve Yurt Dışı Ülkelerinde Burun Estetiği Maliyetleri

Bilindiği gibi burun estetiği, hem kadınlar hem de erkekler tarafından sık sık tercih edilen cerrahi ameliyatlar arasında yer almaktadır. Genelde sigorta kapsamında bulunmayan bu estetik ameliyat türünün fiyatı genelde her ülkede değişiklik göstermektedir. 

İngiltere ve Yurt Dışında Burun Estetiği Ne Kadardır?

Eğer burnunuzu şeklinden dolayı beğenmiyor ve bu durumun özgüveninizi etkilediğini düşünüyorsanız rinoplasti ameliyatı olmayı tercih edebilirsiniz. Rinoplasti ameliyatı, en çok tercih edilen burun estetiği ameliyatlarından biridir. Genelde burnun küçültülmesi ya da şeklinin değiştirilmesi amacıyla yapılan bu ameliyat, aynı zamanda çeşitli nefes alma sorunlarına da çözüm olmaktadır. 

Eğer sizler de rinoplasti ameliyatı olmak istiyorsanız, İngiltere’de ve yurt dışında burun estetiği ameliyatı fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Tabii bundan önce rinoplasti ameliyatının yan etkilerini, iyileşme sonrası ve ameliyat öncesi dönemini atlatabileceğinizden emin olmalısınız. 

İşte başta İngiltere olmak üzere yurt dışı ülkelerinde rinoplasti fiyatları:

Birleşik Krallıkta Burun Estetiği Fiyatları 2023

Rinoplasti ameliyatı, sigorta kapsamı dışında olduğu için genelde yüksek fiyatlar ödenmesi gereken bir türdür. Öyle ki Birleşik Krallık gibi ülkelerde rinoplasti fiyatları 4.000 ila 7.000 Sterlin arasında değişebilmektedir. Bu fiyatı etkileyen unsurlar arasında hastane, cerrah ve tedavi türü yer almaktadır.

Birleşik Krallık’ta Burun Estetiği fiyatları 2023 için daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllardır sektörde yer almanın getirdiği tecrübe sayesinde profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız, sizlerle görüştükten sonra ihtiyacınıza en uygun paketi önerecek ve sizi fiyatlar hakkında bilgilendirecektir. 

Tüm bunların yanı sıra firmamız, siz henüz bir ödeme yapmadan önce ihtiyaçlarınıza ve istediğiniz sonuca göre ilgili ülkenin cerrahlarıyla görüşme yapmakta ve bu sayede sizlerin en iyi sonuca ulaşmasını sağlamaktadır. 

Üstelik bu süreç boyunca sizler de endişelerinizi ve merak ettiğiniz tüm soruları dile getirebilir ve bu sayede ameliyat olmanın getirdiği gerginliği üstünüzden atabilirsiniz. Bilindiği gibi rinoplasti ameliyatı, hayatınızın geri kalanı açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle de gergin hissetmeniz oldukça doğaldır. Firmamız danışmanları ve uzman cerrahları ile iletişime geçerek bütün endişelerinizden kurtulabilirsiniz. 

Son olarak firmamız, ameliyat öncesi ve sonrası ihtiyacınız olabilecek test ve ağrı kesici ilaçları da göz önünde bulundurarak size en iyi fiyatı sunacaktır. Herhangi bir gizli maliyet derdi olmadan en makul fiyatla en iyi hizmeti alabilmeniz bizlerle mümkün. Ameliyata girmeden önce ne tarz bir sonuç istediğinizi uzmanlarımıza belirttikten sonra ön gösterim seçeneğinden faydalanabilir ve istediğiniz sonuca ulaşmak için şansınızı daha da arttırabilirsiniz. En uygun yurt dışında rinoplasti fiyatları için bizlere ulaşmanız yeterli.

burun estetigi 1
İngiltere ve Yurt Dışı Ülkelerinde Burun Estetiği Maliyetleri 1

Yurt Dışında En Ucuz Burun Estetiği 

Sigorta kapsamı dahilinde olmayan burun estetiği, hemen hemen her ülkede yüksek fiyatları ile dikkat çekmektedir. Eğer sizler de ülkenizde burun estetiği ameliyatına çok yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız yurt dışında ameliyat olmayı düşünebilirsiniz. Örneğin, en uygun fiyatlı Burun Estetiği ameliyatı genelde Birleşik Krallık gibi ülkelerde yer almaktadır. Hem uygun fiyatlar ödeyip hem de kaliteli kliniklerde hizmet almak için Birleşik Krallığı tercih edebilirsiniz.

Birleşik Krallık dışında Prag ve Türkiye gibi ülkelerde de ucuz rinoplasti ameliyatı olmak mümkün. Özellikle Türkiye, bu noktada tercih edebileceğiniz en iyi ülke olabilir. Bunun nedeni ise ülkedeki yüksek döviz kuru ve rekabetçi fiyatlardır. Döviz kurunun yüksek olması ve ülkede hizmet veren birçok kliniğin olmasından dolayı genelde Türkiye’de rinoplasti fiyatları oldukça makul seviyededir. Örneğin, sadece 1.500 Sterlin civarı gibi bir fiyata Türkiye’de ameliyat olabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti ve Tayland gibi ülkeler de yine rinoplasti ameliyatı için en iyi alternatiflerdendir. Öyle ki bu ülkelerde de rinoplasti ameliyatı çok fazla tercih edilir ve fiyatlar rekabetçi seviyededir. Bu ülkelerde rinoplasti ameliyatı hizmeti veren birçok kuruluş olduğu için rekabetçi fiyatlar ile makul fiyatlar ödeyerek en iyi hizmeti alabilmeniz mümkündür. 

Rinoplasti ameliyatı için en iyi ülkeler arasında yer alan Türkiye, genelde düşük klinik ve işçilik maliyetleri sebebiyle uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Üstelik ülkede döviz kurunun da yüksek olması nedeniyle en uygun fiyatlarla Türkiye’de rinoplasti ameliyatı olabilirsiniz.

Türkiye dışında Birleşik Krallık’ta da rinoplasti ameliyatı olmak oldukça iyi bir tercihdir. Öyle ki Birleşik Krallık’ta kolayca randevu alabilir ve süreci hızlı bir şekilde tamamlayarak kısa süre içerisinde taburcu olabilirsiniz. Tabii her ne kadar durum böyle de olsa Birleşik Krallık’ta rinoplasti ameliyatı maliyetleri genelde Türkiye’deki fiyatların en az iki katı civarındadır. Bu nedenle karar vermeden önce iyice düşünmenizde fayda var. 

Eğer burnunuzun kötü göründüğünü düşünüyor ve bu durum özgüveninizi etkiliyorsa, bu noktada tercih edebileceğiniz en iyi yöntem rinoplasti ameliyatı olmaktır. Tabii rinoplasti ameliyatı sadece burna şekil vermek için değil aynı zamanda nefes alma problemleri sebebiyle de tercih edilmektedir. Eğer bütçeniz kısıtlıysa Türkiye’de rinoplasti ameliyatı olmayı düşünebilirsiniz.

Rinoplasti Maliyetlerini Etkileyen Faktörler

Bilindiği gibi rinoplasti ameliyatı fiyatlarını etkileyen birçok unsur vardır. Örneğin, ameliyat olacağınız klinik ve uzman cerrah, fiyatların artması ya da azalmasında büyük rol oynar. Tabii bu noktada dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Rinoplasti ameliyatı oldukça zor ve büyük bir ameliyattır ve bu nedenle uzman cerrahlardan destek alınması gerekir. Bu nedenle her zaman en uygun fiyatlı ameliyatlar tercih edilmemelidir. Firmamız, uygun fiyatlarla deneyimli ve uzman cerrahlardan destek almanızı sağlamaktadır. Üstelik en iyi kliniklerde bu ameliyatı olarak çok daha kısa sürede taburcu olabilir ve en iyi sonucu almaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Rinoplasti maliyetlerini etkileyen faktörler arasında bir de tercih edeceğiniz ülke yer almaktadır. Bilindiği gibi rinoplasti gibi estetik ameliyatlar hemen hemen her ülkede sigorta kapsamı dışında yer alır. Bu nedenle de bu ameliyat türü genelde yüksek fiyatlarla yapılmaktadır. Eğer uygun fiyatlarla profesyonel bir rinoplasti ameliyatı olmak istiyorsanız Türkiye’yi tercih edebilirsiniz. Türkiye’de rinoplasti ameliyatı olmak için tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmekir.

Rinoplasti ameliyatının fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise daha önce geçirmiş olduğunuz ameliyatlardır. Eğer daha önce geçirmiş olduğunuz ameliyatlardan kalma yara izleriniz varsa bu durum, ameliyatın yapılmasını zorlaştıracak ve doğal olarak da fiyat artacaktır. Yüzünüzde ya da burun çevresinde ameliyat iziniz varsa operasyona geçilmeden önce ameliyat izi alınır. Bunun dışında eğer daha önce rinoplasti ameliyatı olduysanız ve revizyon için tekrar ameliyat olmayı düşünüyorsanız bu tarz durumda da yine fiyatlarda artış görülebilir. 

Yurt dışı ülkelerinde en uygun rinoplasti ameliyatı için genel olarak bakıldığında en iyi tercih Türkiye olmaktadır. Eğer sizler de Türkiye’de rinoplasti ameliyatı olmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Genelde 2.000 Euro civarında olan rinoplasti ameliyatını her şey dahil paketlerini tercih ederek daha da uygun bir düzeye getirebilirsiniz. Örneğin her şey dahil paket fiyatlarımız 2.500 Euro’dan başlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir