Hollanda’da Diş İmplantlarının Maliyeti Nedir? 2023

Hollanda’da diş implantlarının maliyeti, devlet tarafından yapılan hiçbir uygulama bulunmaz. Halkın güvenini koruma ve halkın koruması için hükümetin uygulamalarında tahsil etmesine izin verilen primler ile düzenlenmektedir. Ülkedeki diş bakımında uygulamalar yakından takip edilir. Diş hekimlerinin aşırı ücret talep etmemelerini ve hijyen kurallarına bağlı kalmalarını sağlamak amacıyla iş birliği içinde günlük kontroller haftaları düzenlenmektedir. 

Hollanda’da Uygun Fiyatlı Diş İmplantları Bulabilir miyim?

Hollanda’da uygun fiyatlı diş implantları, sağlık değerlendirilmesinden geçilir ve bir danışmanlık hizmeti sunulur. Teşhis koymak amacıyla CBCT taraması kullanılmaktadır. İmplant iyileşme döneminde dikişler alındıktan sonra başlamaktadır. 7 ile 10 gün sonrasında durum değerlendirilmesi yapılır. 8 ile 12 hafta sonrasında bir kron, köprü yerleştirme veya protez takılır. Çene kemiğine küçük bir operasyon ile yerleştirilmektedir. Diş kökü yerine geçen implant diş kökünün vazifesini yapar. 

Hollanda’da Diş İmplantları Tedavi Yöntemi

Hollanda’da diş implantları tedavi yöntemi, implant eksik dişlerin tedavisinde kullanılan ve çene kemiğinin içine kullanılan titanyumdan yapılan vida şeklidir. Bu vidaların üzerinde diş protezleri kullanılır. İmplant tedavisinin diğer bir olumlu yanı ise yakınında bulunan dişlere herhangi bir zararı dokunmaz. Çevresindeki dişlerin kesilmesine gerek kalmadan en az değişikliklerle bu işlem yapılır. İmplant tedavisinde diş kök görevi gören ve doğal diş gibi görünen bu implantlarla yemek yenebilir, konuşabilir ve güzel bir gülümseme verebilirsiniz. 

Diş İmplant ( dental implant )
Diş İmplant ( dental implant )

Hollanda’da Diş Bakımı

Hollanda’da diş bakımı diş etlerini, çene veya yüz bölgesini etkileyen kozmetik diş hekimliğinde, dişleri, diş anormallikleri ve diş hastalıklarının yanı sıra tedavinin önleme ya da teşhis gibi diş prosedürlerini içermektedir. Hollanda’da eksik ya da kırılmış dişlerin yerine diş implantları tercih edilmektedir. İmplant, çene kemiğinde cerrahi olarak implant edilen küçük metal plak ya da direkler kullanılır. Hollanda’da bir kaza sonrasında bir diş implantı kullanılır. Kaybolan dişlerin yerine implantı tedavisi uygulanır.  

Hollanda’da Dolgun Dudaklar için Diş İmplantları

Hollanda’da dolgun dudaklar için diş implantları tüm dişlerini kaybetmiş kişilerin yaptırabileceği bir işlemdir. Tam ağız implantında kalıcı olarak sabitlenen ve hastaların birçoğu tarafından sıklıkla yaptırdığı bir tedavidir. Tek bir implant kökünün, deneyimli bir diş hekimi tarafından düzgün bir şekilde kurulursa birden fazla diş destekleyecek kadar büyük olduğu için diğer prosedürlere oranla daha az implant kullanılır. 

Türkiye’de bulunan klinik ve hastanelerin yüksek teknolojisiyle, adını dünya ve Avrupa’ya duyurmuş diş hekimleriyle beraber yüksek kalite tedavilerle hastanın bütün ihtiyaçları uygun bir fiyatla karşılanmaktadır. Son yıllardan Türkiye’ye özellikle Almanya, Belçika, Hollanda, İngiltere, Fransa ve bazı Arap ülkelerinden gelen hastalarla özellikle estetik ve implant tedavisi için yoğun olarak gitmektedir. 

Yurtdışında diş tedavilerinin maliyetinde yüksek olması, bu ülke vatandaşlarının diş tedavisi için İstanbul’u tercih etmektedir. Herhangi bir Avrupa ülkesinde, sadece diş tedavi masraflarından daha az miktardadır. Türkiye’ye diş tedavisi için gelen turistlerin ülkenin tarihi güzelliklerini ziyaret etmek ve kültürel yemeklerini yeme imkânı bulmuştur. Tedavi süreci, yolculuk ve konaklama gibi birçok durumu kapsayan paket seçenekleri de mevcuttur. 

Çeneye Genel Bakış Röntgeni Yapın Ve İnceleyin€64,54
İlk İmplantoloji Araştırması€59,72
Genişletilmiş İmplantoloji Araştırması€91,87
Çene Başına İlk İmplantı Yerleştirme€209,92
Malzeme Maliyetleri İmplant Ve Parçalar€210,00
Genel Masraf İmplantları€166,12
Yerleştirme Tabanı İmplant Kronu€22,97
Taç€236,66
Diş Tekniğinin Maliyeti Taçlandırır€500,00
Küçük Röntgen Çekin Ve İnceleyin€45,18
Hollanda’da Diş İmplantıToplam: € 1.606,98
Hollanda’da Diş İmplantı Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir