Dubai’de Saç Ekimi Fiyatları ve Tedavi Çeşitleri 

Saç ekim işlemi kişi için çok önemli bir tedavidir ve sonuçları her zaman estetik açıdan iyi sonuç vermelidir. Saç ekim yaptırmak isteyen hastaların öncelikle detaylı bir araştırma yapması gerekmektedir. Dubayla saç ekimi tedavisi hakkında detaylı bilgiyi içeriğinizi okuyarak öğrenebilirsiniz. Saç dökülmesi insanların özgüvenini zedeleyen bir durumdur. Saç dökülme sorunu yaşayan birçok kişi pozitif bir yaşam sürebilmek için saç ekim işlemi yaptırmayı tercih etmektedir. Saç ekimi son yılların en popüler estetik ameliyatlarından biri halini almıştır.

Ergenlik döneminden itibaren çeşitli nedenlere bağlı olarak yaşanan saç dökülmesi, kişide duygusal rahatsızlıkların oluşmasına neden olabilmektedir. Kalıcı saç dökülmesi genetik yapıdan dolayı, hormonal problemlerden, çevresel faktörlerden, stresten, geçirilen bazı hastalıklardan ve kullanılan ilaçlardan dolayı yaşanabilmektedir.

Günümüzde saç dökülmesine en kalıcı çözüm olarak saç ekim işlemi uygulanır. Saç ekimi, saç dökülmesi ve kendi ile ilgili yaşanan sorunlara doğal ve kalıcı bir çözüm sunar. Sağlıklı saç köklerinin saçsız bölgelere mikro cerrahi tekniklerle ekilmesine saç ekimi denir. Saç ekiminde seyrek olan bölgeye yine hastanın kendi sağlıklı saçları ekilir. Saç ekimi kişiye özel planlanan bir operasyon olduğu için hasta önce muayene edilir. Genetik nedenler, hormonal sorunlar, stres, çevresel faktörler veya kazalar gibi nedenlerden dolayı saçlarında seyrelme veya dökülme olan kişilere saç ekim işlemi uygulanabilir. Saç ekim ameliyatı olabilmek için hastada yeterli sayıda saç kökü bulunması gerekir. Kişiler doğuştan kellik problemi de görülebilmektedir. Doğuştan kellik sorunu olan kişilerde yeterli sayıda saç kökü bulunmadığı için bu kişileri saç ekim işlemi uygulanamaz. Saç ekim işlemi toplamda 6 adımda tamamlanmaktadır. Bu adımlar şu şekildedir;

 • Hazırlık Aşaması
 • Operasyon Planlama
 •  Anestezi Uygulama
 • Saç Kökünü Toplama
 • Ekim Yapılacak Alana Kanal Açma
 • Saç Köklerinin Ekilmesi

Operasyon için gerekli alanın tıraş edilmesi kişinin kendisi tarafından ya da uygun doktor tarafından yapılmaktadır. Saç derisinin sağlık durumu belirlenmek için gerekli muayenelerin yapılması ardından hangi teknikte işlem yapılacağına karar verilerek cerrahi süreç başlatılır. Saç ekiminden Bir hafta önce alkol, sigara, kan sulandırıcı ilaç ve doğal çayların tüketiminden kaçınılmalıdır. Operasyonu yapacak olan doktorun belirttiği ameliyat öncesi dikkat edilmesi gereken faktörlere uyulması operasyonun kolay tamamlanmasını ve iyileşme sürecinin hızlı olmasını sağlayacaktır. Hastane ortamında deneyimli doktorlar tarafından yapıldığı takdirde risksiz bir operasyon olarak kabul edilir. Fakat uzman doktorlar tarafından yapılmayan işlemlerde karşılaşılabilecek olası riskler oldukça fazladır.

sac ekimi
Dubai’de Saç Ekimi Fiyatları ve Tedavi Çeşitleri  1

Dubai Nerede

Dubai son yıllarda göstermiş olduğu gelişim ve değişimlerle dünyada en çok dikkat çeken yerlerden biri halini almıştır. Ayrıca Dubai dünyanın en lüks şehirleri arasında yer almaktadır. Dubai Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı bir yerdir. Aynı zamanda Dubai Basra Körfezi kıyısında yer almaktadır. Dubai dünyanın en çok ziyaret edilen yerlerinden bir tanesidir. Dubai Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük şehri olarak bilinmektedir. Birçok kişinin görmek istediği güzellikler ülkesi Dubai en büyük şehir olmasına rağmen ülkenin başkenti değildir. Dubai dünya üzerinde en hızlı gelişme gösteren şehirler arasında yer almaktadır. Dubai’de 1961 yılında petrol bulunması ile Dubai dünyanın sayılı şehirlerinden biri olmayı başarmıştır. Birleşik Arap Emirlikleri’nde en fazla nüfusa sahip olan şehir Dubai’dir. Petrol zengini ülkelerden biri olarak kabul edilen Dubai Asya kıtasında yer almaktadır. 

Dubai İçindeki En İyi Hastaneler

Dubai birçok tedavi yönteminde olduğu gibi saç ekiminde de başarılı ülkelerden biridir. Gelişen sağlık sistemi altyapısı sayesinde hastalar Dubai’de çok başarılı saç ekim işlemi yaptırmaktadır. Dubai saç ekimi konusunda başarısını kanıtlamış bir şehirdir. Fakat Dubai’de yaşam maliyetinin yüksek oluşundan dolayı tedavi fiyatları da pahalı olmaktadır. Birçok hasta için fiyat konusunda Dubai’de saç ekim hizmeti almak ulaşılmaz bir durumdadır. Hastalar fiyat konusunda daha uygun alternatif ülkeleri tercih etmeye yönelmektedir. Dubai saç ekim konusunda başarılı bir ülke olmasına rağmen liderliği in Türkiye’nin elinden alamamıştır. Ayrıca Türkiye saç ekimi konusunda lider olmasına rağmen fiyatları oldukça uygundur.

Dubai Saç Ekimi Fiyatları

Dubai’nin saç ekim işleminde oldukça başarılı bir ülke olduğunu dile getirmiştik. Bunun yanı sıra Dubai ünlü bir turizm şehridir. Bu nedenle birçok hasta eğlence, alışveriş ve sağlık için Dubai’yi tercih ediyor. Peki ama Dubai’de saç ekim işlemi yaptırmak doğru bir karar mı? Kalite açısından bakarsanız evet çok kaliteli bir hizmet alırsınız. Fakat fiyat olarak bakarsanız çok zararda olduğunuzu görürsünüz. Dubai’de yaşam maliyetinin yüksek olmasından dolayı saç ekim işlemi oldukça maliyetli bir işlem halini almıştır. Hastanın bu tedavi seçeneğine maddi olarak ulaşması oldukça zordur. Dubai’de bu kadar maliyetli saç ekim işlemi yaptırmak yerine saç ekimi konusunda dünyanın lideri olan Türkiye’de tedavi olmak sizi avantaj sağlayacaktır.

Dubai yerine Türkiye’de saç ekim işlemi yaptırmak size yüzde yetmişe varan tasarruf sağlar.

Saç Ekimi İçin En İyi Ülke Hangisi?

Saç ekim işlemi günümüzde en çok yaptırılan ve en popüler olan plastik cerrahi işlemlerdir. Saç dökülmesi ya da kellik sorunu olan kişiler saç ekim işlemi sayesinde kalıcı ve doğal sonuçlara ulaşabilmektedir. Fakat ne yazık ki tüm cerrahi işlemlerde olduğu gibi saç ekim işleminde de nadiren de olsa oluşabilecek riskler mevcuttur. Bu riskler ile karşı karşıya kalmamak için saç ekimi işleminde başarılı sonuçlar çıkaran ülkelerde tedavi olmayı tercih etmelisiniz. Başarılı cerrahların yapmış olduğu saç ekim işleminin başarı oranı da oldukça yüksektir. Aynı zamanda steril ortamda başarılı cerrahların yapmış olduğu işlemler sonrasında karşılaşılacak riskler minimuma inmiş olur. Saç ekim işlemi estetik bir tedavi olduğu için sigorta kapsamına alınmamaktadır. Bu nedenle bedelin tamamı hastadan tahsil edilir. Bu durum hastaların hem uygun fiyatlı hem de saç ekim işleminde başarılı bir ülke aramasına neden olur. Araştırmalar sonucu saç ekimi konusunda en iyi ülke olarak karşımıza Türkiye çıkar. Avrupa standartlarında saç ekim işlemini uygun fiyatları yapması sayesinde Türkiye, saç ekim tedavisinde dünya lideri olmuştur. Türkiye’de saç ekimi tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak için ilgili makalelerimizi okuyabilirsiniz. Bu sayede Türkiye’de tedavi gören kişileri bekleyen avantajları öğrenmiş olursunuz. Ayrıca bizleri arayarak Türkiye’deki saç Ekim fiyatları hakkında bilgi alabilir ve fiyat dalgalanmasının neye bağlı olarak değiştiğini öğrenebilirsiniz.

Türkiye’yi Saç Ekimi Tedavilerini Diğer Ülkelerden Ayıran Özellikler Neler?

Saç ekimi konusunda Türkiye’nin başarısı tüm dünya tarafından bilinmektedir. Türkiye saç ekimi konusunda diğer ülkelere kıyasla farklıdır. Bunun nedeni ise başarılı ve kaliteli tedavileri en iyi fiyatları sunmasıdır. Bu nedenle dünyanın birçok ülkesindeki hastalar saç ekim işlemi için Türkiye’yi tercih etmektedir. Ayrıca Türkiye konumu  sayesinde hem yaz hem kış tatili için çok uygun bir ülkedir. Böylece hastalar saç ekimi işlemi yaptırırken hem yazın hem de kışın tatil keyfine varabilirler.

Türkiye’de Saç Ekimi Tedavi Fiyatları

Türkiye’nin düşük yaşam maliyeti ve döviz kurunun çok yüksek olması nedeniyle hastalar saç ekim işlemini çok uygun fiyatlara yaptırabilmektedir. Aynı zamanda firmamız ile anlaşarak tedavi olan hastalarımız greft başına ödeme yapmak yerine tek fiyat üzerinden hizmet almaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile hastalarımızın en iyi kliniklerde en başarılı cerrahtan hizmet almasını sağlıyoruz.

Saç ekiminde her şey dahil paket içeriği şu şekildedir;

 • Saç ekim işlemi
 • PRP testi
 • Kullanılacak ilaçlar
 • Şampuan seti
 • Türkiye’de 5 günlük konaklama
 • Havalimanı aktarma
 • PCR testi
 • Hemşirelik ve bakım hizmeti
 • İlaç tedavisi

Türkiye’de Saç Ekiminin Avantajları

Türkiye’de saç ekim işlemi yaptırmanın size sağlayacağı birçok avantaj. Bu avantajlar şu şekildedir;

 • Avrupa standartlarında saç ekim işlemi
 • Uygun fiyat garantisi
 • Her şey dahil paketler
 • Uzman doktor kontrolünde işlem 

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Hastaneleri

Türkiye’nin en iyi hastanesi ya da kliniği olarak birkaç yer sıralamak doğru değildir. Türkiye’nin oldukça gelişmiş olduğu için hastane ve kliniklerimizde konforlu tedavi hizmeti alırsınız. Türkiye saç ekimi konusunda dünyaya kendini kanıtlamış ve dünya lideri olmayı başarmıştır. Bu nedenle Türk hastaneleri ve hekimleri saç ekimi konusunda üstün başarıları sahiptir. Türkiye‘de dünyaya adını duyurmuş çok başarılı hastanelerde mevcuttur. Hastaneler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle gelişime geçmeniz yeterlidir.

Saç Ekim İşlemi İçin Neden Türkiye?

Avrupa standartlarındaki saç ekim hizmetini uygun fiyatları almak istiyorsanız sizin için en uygun yer Türkiye’dir.

Bizimle iletişime geçerek ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

 • En iyi fiyat garantisi
 • Gizli ödemelerle asla karşılaşmazsınız.
 • Ücretsiz VIP Transferler ( Havaalanı – Otele ya da Kliniğe )
 • Paket fiyatlarına konaklama dahildir.

3 thoughts on “Dubai’de Saç Ekimi Fiyatları ve Tedavi Çeşitleri 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir