Almanya’da Brezilya Popo Kaldırma Maliyetleri

Kalçaya daha iyi bir şekilde vermek ya da büyütmek için yapılan cerrahi operasyona Brezilya Popo Kaldırma denmektedir. Popo kaldırma ya da bir diğer ismi ile Lipofilling, vücudun belli başlı bölgelerinden alınan yağ hücrelerinin popoya aktarılması ile gerçekleştirilmektedir. Popo kaldırma ameliyatının birçok farklı türü vardır ve her bir türün kendine has faydaları bulunur. Son zamanlarda en çok tercih edilen popo kaldırma ameliyatı türü ise Brezilya popo ameliyatıdır. Brezilya popo ameliyatı ile diğer türlere oranla çok daha başarılı bir sonuç almak mümkündür. 

Brezilya popo kaldırma ameliyatı olmak için birçok alternatif seçeneğiniz vardır. Dilerseniz bu ameliyatı farklı ülkelerde olmaya karar vererek bütçenize nefes aldırabilirsiniz.  Örneğin, Almanya’da Brezilya popo kaldırma maliyetleri diğer ülkelere oranla çok daha uygundur. Üstelik Almanya’da birçok uzman cerrah ve kaliteli hastane bulunmaktadır. 

Almanya ve Türkiye’de Popo Kaldırma Ne Kadar?

Brezilya popo kaldırma ameliyatı için en çok tercih edilen ülkeler arasında Türkiye de bulunmaktadır. Türkiye ve Almanya, başarılı cerrahları ile ön plana çıkar. Türkiye’de popo kaldırma ameliyatı olarak daha belirgin bir kalçaya sahip olabilirsiniz. 

Atletik bir kalça, çoğu kadın için büyük öneme sahiptir. Eğer siz de yaşlılık ya da farklı sebeplerden dolayı kalçanızın eski görünümünü kaybettiyseniz, popo kaldırma ameliyatı olarak bu soruna hemen çözüm bulabilirsiniz. Bunların dışında eğer daha önce kalçanız hiç estetik görünmediyse bunun nedeni omurga eğrili olabilir. Omurga eğriliğinin alt kısmı ne kadar düz olursa hastaların estetik bir kalçaya sahip olma şansı o kadar az olur. Popo kaldırma ameliyatı ile bu soruna da çözüm bulabilirsiniz.

Tüm bunların dışında genelde Almanya’daki çoğu vatandaş popo kaldırma ameliyatı için Türkiye’yi tercih etmektedir. Bunun asıl nedeni ise Türkiye’de Euro para biriminin değerli olmasıdır. Almanya’nın para birimi Euro’dur ve burada az miktarda Euro kazanıyor olsanız bile Türkiye’de, Almanya’dakinden daha iyi bir hizmet alma şansınız yüksektir. Detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Almanya ve Türkiye’de Popo Kaldırma Ameliyatı Olmak Güvenli mi?

Brezilya popo kaldırma ameliyatı, bütün prosedürlerin uzman cerrahlar tarafından uygulandığı takdirde herhangi bir sorun teşkil etmez. Tabii ki hasta, ameliyat sonrası bazı komplikasyonlarla karşılaşabilir fakat bu durum oldukça normaldir. Hemen hemen her ameliyat sonrasında çeşitli komplikasyonlar oluşur ve hasta, duruma göre birkaç ay içerisinde bütün yan etkilerden kurtulmuş bir şekilde hayatını sürdürmeye devam edebilir.

Tüm bunların dışında Brezilya popo kaldırma ameliyatı, prosedüre uygun olmayan teknikler ve tecrübesiz cerrahlar ile yapıldığında ölümcül sonuçlara yol açabilmektedir. Bu sebeple bu ameliyat türünde hastanın ameliyat olmadan önce ilk dikkat etmesi gereken unsur güvenlik olmalıdır. Brezilya popo kaldırma ameliyatı genelde anestezi kullanılarak yapılır ve birkaç saat içinde ameliyat tamamlanmış olur. 

Bunlara ek olarak sağlığınız için ameliyattan sonra hastanede 1 gece daha geçirmeniz gerekebilir. Eğer çok fazla ağrınız yoksa hastanede 1 gece daha geçirmeden de taburcu olabilme şansınız vardır. Taburcu işlemleri, sağlık durumunuza göre değişiklik gösterebilmektedir.

Almanya ve Türkiye’de Brezilya popo kaldırma ameliyatı, tamamen prosedürlere uygun bir şekilde uzman cerrahlar tarafından yapılır. Yani endişelenmenizi gerektirecek herhangi bir durum yoktur. Özellikle Türkiye, Brezilya popo kaldırma ameliyatı için tercih edebileceğiniz en iyi ülkelerden bir tanesidir.

Bilindiği gibi Almanya’da Brezilya popo kaldırma ameliyatı maliyetleri kimi zaman oldukça yüksek olabiliyor. Eğer popo kaldırma ameliyatı için çok fazla bütçeniz yoksa tercihinizi Türkiye’den yana kullanabilirsiniz. Türkiye’de başta döviz kurundan kaynaklı olmak üzere uygun fiyatlarla popo kaldırma ameliyatı olabileceğiniz birçok sağlık kuruluşu vardır. Üstelik Türkiye’de çalışan cerrahların çoğu Uluslararası sertifikaya sahiptir ve İngilizce bilmektedir. Bu sayede iletişim konusunda da herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Brezilya Popo Kaldırma Ameliyatı İyileşme Süreci

Brezilya popo kaldırma ameliyatı genelde çok fazla komplikasyona yol açan bir ameliyat türü değildir fakat hastanın tam olarak iyileşebilmesi ve rutin hayatına dönebilmesi birkaç hafta sürebilir. Ameliyattan sonra hastaların daha çabuk iyileşebilmesi için özel bir giysi giymesi gerekecek. Brezilya popo kaldırma ameliyatı iyileşme süreci genelde 6 hafta kadar sürebilir. İlk birkaç hafta içinde hastanın sahip olduğu morluklarda azalma görülür ve yaklaşık 6 hafta sonra bütün morluk ve şişlikler geçmiş olur. 

Ameliyattan sonra daha hızlı iyileşebilmenizin özel yolları vardır. Ameliyattan hemen sonra doktorunuz sizin durumunuza göre bu özel yollardan uygun olanları sizlere anlatacaktır. Genelde ameliyattan sonra özel bir mindere oturmanız ve fiziksel aktiviteleri sınırlamanız istenecektir. 

Türkiye ve Almanya’da Brezilya Popo Kaldırma Ameliyatı Maliyetleri

Brezilya popo kaldırma ameliyatının masrafları genelde tek bir etkene göre belirlenemez. Üstelik hastanın nasıl bir sonuç almak istediği de yine maliyetleri etkileyen unsurlar arasında yer alır. Liposuction işleminin yapılması gereken bölge sayısına göre maliyet artabilir. Ayrıca yine yağın transfer edilme sürecine bağlı olarak operasyonun uzaması da fiyatları etkileyebilen unsurlar arasında yer almaktadır. 

Almanya’da popo kaldırma maliyetleri genelde 3 farklı unsura göre şekillenir. Bunlar; cerrah ücreti, hastane ücreti ve türüne göre anestezi ücretidir. Üstelik bunların yanı sıra konaklama ve ulaşım gibi ücretler de bulunur. Tabii hastane masrafları olarak da bilinen gizli masraflar ile de karşılaşabilirsiniz. 

Türkiye’de popo kaldırma maliyetleri ise çok daha uygun fiyatlıdır. Üstelik her şey dahil paketlerimizi seçerek oluşabilecek farklı masraflardan da kaçınabilirsiniz. Her şey dahil paketlerimiz sayesinde hastanede oluşabilecek gizli masraflar ile de karşılaşmaz ve böylelikle sabit bir masrafla ameliyat sürecini tamamlamış olursunuz. 

Almanya Brezilya Popo Kaldırma Ameliyatı Ne Kadar?

Almanya, altyapısı güçlü bir sağlık turizmine sahiptir ve her yıl çeşitli ameliyat ve sağlık kontrolleri için binlerce turist çeker. Tabii her ne kadar durum böyle de olsa Almanya’da Brezilya popo kaldırma fiyatı bir hayli yüksektir. Üstelik Almanya’daki uzman cerrahlar fiyat konusunda belli başlı yasalara göre ilerlediği için genelde fiyatlarda çok fazla değişiklik yapılmaz. Öyle ki Almanya’da Brezilya popo kaldırma ameliyatı fiyatları 4500 Euro ile 9500 Euro arasında değişiklik göstermektedir.

Almanya’nın en ünlü hastanelerinden Helios hastanesi, ünlü cerrahları ve başarılı ameliyatları ile tanınır. Bu hastanede popo kaldırma ameliyatı olmanın fiyatı 5.500 Euro’dan başlamaktadır. Bu durumda Almanya’da bu fiyatlarla popo kaldırma ameliyatı olmak yerine Türkiye’de çok daha uygun fiyatlarla ameliyat olmayı tercih etmeniz doğal olarak daha mantıklıdır. 

Türkiye’de de binlerce tecrübeli cerrah ve kaliteli hastane bulunur. Türkiye’de hizmet veren cerrahlar genelde uluslararası sertifikaya sahip olur ve iyi seviyede İngilizce bilir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamaz ve çok daha uygun fiyatlarla popo kaldırma ameliyatı olabilirsiniz. 

Türkiye’de Brezilya Popo Kaldırma Ameliyatı Ne Kadar?

Bilindiği gibi popo kaldırma işlemi, çeşitli egzersizlerle, yani sporla da yapılabilir fakat süreç çok daha uzayacaktır. Eğer spor yapmayı sevmiyorsanız geriye kalan tek seçenek ameliyat olmak. Almanya’daki yüksek ücretler nedeniyle ameliyat olamıyorsanız artık endişelenmenize gerek yok. Bizlerle iletişime geçerek çok daha uygun fiyatlı ve bir o kadar da kaliteli Türkiye’de Brezilya popo kaldırma ameliyatı olabilirsiniz.

Türkiye, Almanya’ya göre çok daha uygun fiyatlarla bu ameliyatı gerçekleştirmektedir. Bunun başlıca nedeni ise döviz kurudur. Türkiye’de Euro para birimi oldukça değerlidir. Tabii bunun dışında Türkiye, sağlık turizmi bakımından oldukça gelişmiş bir ülkedir ve her yıl binlerce turist çekmektedir. Buna istinaden de ülkede binlerce sağlık kurumu ve hastane bulunmaktadır. Yani rekabet yüksektir ve bu nedenle rekabetçi fiyatlar ortaya çıkmaktadır. 

Türkiye’de BBL maliyetleri ortalama 2.000 ile 3.500 Euro arasındadır. Eğer gizli masraflarla karşılaşmak istemiyorsanız ve sabit bir ücret ödeyerek süreci tamamlamayı düşünüyorsanız bizlere ulaşarak her şey dahil paketlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Her şey dahil paketlerimiz sayesinde herhangi bir gizli masraflar karşı karşıya kalmazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir